Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez naszą firmę projektami energooszczędnych domów pasywnych. Prezentowane poniżej realizacje oraz referencje, są przykładami podejmowanych przez nas i zakończonych z sukcesem zleceń. Dotyczą one nie tylko tradycyjnych domów rodzinnych, ale również projektów nietuzinkowych i innowacyjnych takich, jak np. budynek okrągły.

Poznaj naszą pracę!

W swoich przedsięwzięciach na pierwszym miejscu stawiamy komfort naszych Klientów oraz zwracamy uwagę na unikatowość ich potrzeb. Zrealizowane przez nas zlecenia posiadają odpowiednie certyfikaty Passivehouse Institute. Zostały zbudowane przy pomocy rozwiązań, które proponują nowoczesne technologie, z funkcjami inteligentnego domu (tzw. smart house) oraz przede wszystkim z wykonaniem zapewniającym mieszkańcom wygodę i oszczędność.

Warto zwrócić uwagę na układy budynków, pozwalające na ich pełną ekspozycję w określonych warunkach krajobrazowych czy zastosowane elementy, wpływające na zachowywanie przez nich odpowiedniej do życia temperatury.

Okrągły Dom Pasywny [w toku uzgodnień]

Dom energooszczędny k/Warszawy [inwestycja w toku]

Dom pasywny w Kiełpinie [inwestycja zakończona]

Dom pasywny na małą działkę [koncepcja]

Referencje

Wielkie projekty - obsługa consierge

Zabezpieczone: Galeria VIP